Rekomendacje

Rekomendacje od naszych klientów i partnerów biznesowych

  Miałem przyjemność współpracować biznesowo z Krzysztofem i Oksaną. Nadawanie na tych samych falach, profesjonalizm i kompetencja a przede wszystkim wartości. Gorąco polecam Invest KZP jestem przekonany, że oferta tej firmy spełni Twoje oczekiwania.

Adam Wyrzykowski, 10.09.2019 r.

Inwestor na rynku nieruchomości

Wspólnik w Kancelaria Wyrzykowscy Sp. z o.o.   /Warszawa

 


Pragniemy wyrazić swoje super zadowolenie z wysokiej jakości świadczonych usług przez firmę Invest KZP sp. z o.o. 

  Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że podstawą usług Invest KZP jest fachowość, rzetelność, uczciwość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem pracowników firmy przy współpracy oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby klienta. Ponadto należy podkreślić, że usługi świadczone są ku naszemu zadowoleniu, terminowo i z zachowaniem należytej staranności. W związku z powyższym z przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Invest KZP,  szczególnie tym firmom, które poszukują solidnego partnera do współpracy.

Wiesław Głodek, 15.01.2020 r.

Agencja Wydawniczo - Reklamowa AgolaMedia   /Słupsk

Właściciel

 


  Niniejszym polecam firmę Invest KZP sp z o.o. jako profesjonalnego i solidnego partnera. Ponadto pragniemy podkreślić, że firma Invest KZP zapewniała zawsze sprawny przebieg informacji a współpraca przebiegała w sposób kulturalny, profesjonalny i bezproblemowy. Ze względu na taką współpracę możemy zdecydowanie, z pełną odpowiedzialnością polecić usługi firmy Invest KZP.

Marek Wołowicz, 23.03.2020 r.   /kierownik oddziału Red Term

BR Konsorcjum sp. z o.o. sp. k.  /Bałystok

 


 

 

 

 

 

 


Invest KZP Sp. z o.o.

Jesteśmy dla Ciebie. Dzięki nam znajdziesz swoje miejsce, bezpiecznie zainwestujesz kapitał, a także zapomnisz o formalnościach związanych z zarządzaniem nieruchomościami.

Dowiedz się więcej